PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biologie v Kanada - Alberta - Zde naleznete doktorské studium Biologie v Kanada - Alberta

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Předmětem oblast Biologické a vědy o životě je široký obor, a to včetně udržitelnost a environmentální studia kromě dalších exaktních vědách, jako genetiky a biologie. Programy v této oblasti často zahrnují matematiku a analýza dat.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Doktorské studium Biologie v Kanada - Alberta - Veškeré informace o doktorském studiu Biologie v Kanada - Alberta Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Alberta zde!

2 Výsledky v Biologie, Alberta Filter

Doktor filozofie v biosystému a biologické rozmanitosti

University of Lethbridge
Kampus 48 měsíce Září 2019 Kanada Lethbridge

Ph.D. v Biosystems a biodiverzitě je dodáván na Fakultě umění a vědy. Studenti tohoto programu jsou obvykle pod dohledem členů fakulty v následujících přispívajících odděleních / oborech: biologické vědy, chemie a biochemie a geografie.

Doktor filozofie v biomolekulární vědě

University of Lethbridge
Kampus Denní studium 48 měsíce Září 2019 Kanada Lethbridge

Doktorát v oboru biomolekulární vědy dodává Fakulta umění a vědy. Studenti tohoto programu jsou obvykle pod dohledem členů fakulty v následujících přispívajících odděleních / oblastech: Biologické vědy, Chemie a biochemie, Matematika a informatika a Fyzika a astronomie.