PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biologie v Kanada - Zde naleznete doktorské studium Biologie v Kanada

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Předmětem oblast Biologické a vědy o životě je široký obor, a to včetně udržitelnost a environmentální studia kromě dalších exaktních vědách, jako genetiky a biologie. Programy v této oblasti často zahrnují matematiku a analýza dat.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Doktorské studium Biologie v Kanada - Veškeré informace o doktorském studiu Biologie v Kanada. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada zde!

2 Výsledky v Biologie, Kanada Filter

Doktor filozofie v biosystému a biologické rozmanitosti

University of Lethbridge
Kampus 48 měsíce Září 2019 Kanada Lethbridge

Ph.D. v Biosystems a biodiverzitě je dodáván na Fakultě umění a vědy. Studenti tohoto programu jsou obvykle pod dohledem členů fakulty v následujících přispívajících odděleních / oborech: biologické vědy, chemie a biochemie a geografie.

Doktor filozofie v biomolekulární vědě

University of Lethbridge
Kampus Denní studium 48 měsíce Září 2019 Kanada Lethbridge

Doktorát v oboru biomolekulární vědy dodává Fakulta umění a vědy. Studenti tohoto programu jsou obvykle pod dohledem členů fakulty v následujících přispívajících odděleních / oblastech: Biologické vědy, Chemie a biochemie, Matematika a informatika a Fyzika a astronomie.