Filter
PhD
Saúdská Arábie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Biologie v Saúdská Arábie - Zde naleznete doktorské studium Biologie v Saúdská Arábie

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která studuje, jak různé procesy, jako je chemické, fyzikální a geologické, tvar, jak živé organismy komunikovat na zemi dohromady. Třídy mohou zahrnovat ekologii, fyziologie a vývoj.

Saúdská Arábie je jedním ze dvou uvedených zemí za jejich královských rodin, spolu s Jordánským hášimovským královstvím. Existuje poměrně málo pracovních příležitostí pro krajany v Saúdské Arábii. To 's Doporučuje se naučit číst Arabic, základní tajweed, a některé základní řečové dovednosti než jste přišel.

Doktorské studium Biologie v Saúdská Arábie - Veškeré informace o doktorském studiu Biologie v Saúdská Arábie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Biologie, Saúdská Arábie

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
King Abdullah University of Science and Technology

Cílem programu Plant Science je vyvinout důkladné pochopení růstu a funkce rostlin v náročných podmínkách prostředí, jako jsou ty, které se nacházejí v Saúdské Arábii. Zá ... [+]

O PROGRAMU

Cílem Programu pro vědu o rostlinách je vyvinout důkladné porozumění růstu a fungování rostlin v náročných podmínkách prostředí, jako jsou podmínky v Saúdské Arábii. Základní biologie rostlin je studována na různých úrovních (např. Genomická, proteomická, metabolomika) a zkoumána interakce rostlin s jejich prostředím, abiotickými (teplo, sůl a sucho) a biotickými (patogeny a symbionty). Aplikace těchto znalostí umožní vývoj rostlin se zvýšenou tolerancí vůči environmentálním stresům a pomůže vytvořit udržitelné zemědělské systémy ve vyprahlých regionech světa.

Ph.D. STUPEŇ

Doktor doktorské filozofie (Ph.D.) je určen pro přípravu studentů pro výzkumnou kariéru v akademické a průmyslové oblasti. Je nabízen výlučně jako program na plný úvazek.... [-]

Saúdská Arábie Thuwal
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
30 - 42 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
King Abdullah University of Science and Technology

Program Bioscience hraje klíčovou roli při řešení mnoha globálních problémů, s nimiž se KAUST věnuje, s obecným důrazem na to, co nazýváme adaptivní biologií nebo studiem ... [+]

O programu

Program Bioscience hraje klíčovou roli při řešení mnoha globálních problémů, s nimiž se KAUST věnuje, s obecným důrazem na to, co nazýváme adaptivní biologií nebo studiem mechanismů, které umožňují organismům přizpůsobit se jejich prostředí. Jedinečná poloha KAUST na břehu Rudého moře umožňuje komplexní průzkum biodiverzity tohoto jedinečného ekosystému a možných biotechnologických aplikací.

Program Bioscience poskytuje úvod do živých systémů s kurzy v oblasti buněčné a molekulární biologie a biofyziky. Program se skládá ze dvou skladeb samostatných kurzů sestávajících z přednášek, seminářů a laboratorních seminářů. Každý předmět poskytuje podrobný přehled tématu a příklady současného výzkumu v oboru.... [-]

Saúdská Arábie Thuwal
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
30 - 42 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině