Filter
PhD
Spojené království Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Biologie v Spojené království - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biologie v Spojené království

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Při studiu biologických & Life Sciences, se studenti učí různé vlastnosti přírodních věd. V závislosti na oblasti zaměření mohou studenti studovat lidské tělo, rostlinné biologii, nebo zvířecí vědy, aby pomohla s reálných problémů.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované doktorské studium Biologie v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biologie v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Biologie, Spojené království

Queen's University Belfast

Výzkumné Strategie ... [+]

Výzkumné Strategie

[-]
Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině