PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biologie v Spojené státy americké - Georgia - Zde naleznete doktorské studium Biologie v Spojené státy americké - Georgia

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Předmětem oblast Biologické a vědy o životě je široký obor, a to včetně udržitelnost a environmentální studia kromě dalších exaktních vědách, jako genetiky a biologie. Programy v této oblasti často zahrnují matematiku a analýza dat.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Doktorské studium Biologie v Spojené státy americké - Georgia - Veškeré informace o doktorském studiu Biologie v Spojené státy americké - Georgia Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Georgia zde!

1 Výsledky v Biologie, Georgia Filter

Ph.D. v biologické a zemědělské technice

University of Georgia - College of Engineering
Kampus Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Athens

Doktor filozofie (Ph.D.) studenti zahájit a řídit řezání-hrana výzkumu, který s podpůrnými studiemi, postavit je, aby se nové vůdce v rozvoji svého oboru a pro úspěch v řadě kariér v průmyslu.