PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Hradec Kralove - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Hradec Kralove

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Biotechnologie je náročná oblast, která spojuje vědu a strojírenských konceptů. Studenti, kteří sledují tuto naučnou stezku bude pravděpodobně získají znalosti v oboru mikrobiologie, chemie, genetiky, buněčné biologie, bioetiky, genové klonování, Bioinstrumentation, bioinformatiky, genomiky a biometrie.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Hradec Králové je město v České republice, v Královéhradeckém kraji Čech. Město 's ekonomika je založena na potravinářský technologie, fotochemické a výrobě elektroniky.

Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Hradec Kralove - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biotechnologie v Česká republika - Hradec Kralove Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Kralove zde!

1 Výsledky v Biotechnologie, Hradec Kralove Filter

PhD v bioanalytické chemii

Charles University Faculty of Pharmacy
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove + 1 více

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu.