Filter
PhD
Česká republika Hradec Králové Region Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Hradec Králové Region

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Biotechnologie se týká výrobků a technologií, které jsou založeny na biomolekul a buněčných procesů. Studenti, kteří studují v této oblasti může trvat hodiny, jako je molekulární a buněčné biologie, genetiky, imunologie, anatomie a fyziologie, fyziky, chemie a mikrobiologie.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biotechnologie v Česká republika - Hradec Králové Region Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Králové Region zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Biotechnologie, Hradec Králové Region

Charles University Faculty of Pharmacy

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu. ... [+]

Stipendium

100.000 Kč Toto číslo bylo vypočteno automatickou konverzi měn kurzem pro EUR: 27.055

Popis přijímací zkoušky a kritéria hodnocení

Obsah přijímací zkoušky

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu.

Dodatečné podmínky pro bonus (praxe)

Byla úspěšně dokončena (stupeň) vysokoškolské studium v ​​oblasti zdravotnictví bioanalytice, farmacie nebo příbuzném oboru. Diplomová práce s analytickým zaměřením. Zkušenosti v bioanalytické laboratoři.

Kritéria pro zkoušku hodnotící

Odborná úroveň znal... [-]
Česká republika Hradec Kralove
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině