PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Zde naleznete doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Hradec Králové Region

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Biotechnologie se týká výrobků a technologií, které jsou založeny na biomolekul a buněčných procesů. Studenti, kteří studují v této oblasti může trvat hodiny, jako je molekulární a buněčné biologie, genetiky, imunologie, anatomie a fyziologie, fyziky, chemie a mikrobiologie.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Veškeré informace o doktorském studiu Biotechnologie v Česká republika - Hradec Králové Region Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Králové Region zde!

1 Výsledky v Biotechnologie, Hradec Králové Region Filter

PhD v bioanalytické chemii

Charles University Faculty of Pharmacy
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove + 1 více

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu.