PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Česká republika

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Biotechnologie je náročná oblast, která spojuje vědu a strojírenských konceptů. Studenti, kteří sledují tuto naučnou stezku bude pravděpodobně získají znalosti v oboru mikrobiologie, chemie, genetiky, buněčné biologie, bioetiky, genové klonování, Bioinstrumentation, bioinformatiky, genomiky a biometrie.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Česká republika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biotechnologie v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Biotechnologie, Česká republika Filter

PhD v bioanalytické chemii

Charles University Faculty of Pharmacy
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 roky
Angličtina
Campus forma

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu.

Čtěte více

PhD v biomechaniky

Charles University Faculty of Physical Education and Sport
PhD
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

Biomechanika je interdisciplinární vědní obor, který se na základě znalostí anatomie a biochemie zabývá mechanickou strukturou a mechanickým chováním živých systémů a jejich v ...

Čtěte více