PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biotechnologie v Africe - Zde naleznete doktorské studium Biotechnologie v Africe

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Studenti, kteří mají rádi vědy a techniky může chtít, aby usilovaly o vzdělání v oblasti biotechnologie. Znalosti v této oblasti může vést k inovacím v oblasti biomedicíny, zemědělství a farmacii. Instrukce často zahrnuje jak aplikovaných kurzu a laboratorní experimenty.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Doktorské studium Biotechnologie v Africe - Veškeré informace o doktorském studiu Biotechnologie v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

2 Výsledky v Biotechnologie, Africe Filter

DTech v biotechnologii

University of Johannesburg
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem DTech v biotechnologii je poskytnout kvalifikovaným studentům důkladné porozumění a integrované znalosti pokročilé aplikovatelné teorie v oblasti biotechnologie.

PhD Biologie

Botswana International University Of Science And Technology
Kampus Září 2019 Botswana Palapye

Výzkum PhD Thesis v biologii