Filter
PhD
Botswana Palapye

Doktorské studium Biotechnologie v Botswana - Palapye - Zde naleznete doktorské studium Biotechnologie v Botswana - Palapye

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Studenti se zájmem o vývoji technologií, které mohou pomoci zlepšit zdraví a životního prostředí může chtít studovat biotechnologie. Tato oblast může vést k uplatnění v molekulární biologii, lékařskému výzkumu, biochemie, regulační záležitosti, udržitelné zemědělství a biodefense.

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Doktorské studium Biotechnologie v Botswana - Palapye - Veškeré informace o doktorském studiu Biotechnologie v Botswana - Palapye Ušetřete čas a kontaktujte školu v Botswana - Palapye zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Biotechnologie, Palapye

Tituly
Místo
Botswana
Palapye
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Botswana International University Of Science And Technology

Výzkum PhD Thesis v biologii ... [+]

Výzkum PhD Thesis v biologii

[-]
Botswana Palapye
Září 2019
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině