PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biotechnologie v Botswana - Palapye - Zde naleznete doktorské studium Biotechnologie v Botswana - Palapye

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Studenti se zájmem o vývoji technologií, které mohou pomoci zlepšit zdraví a životního prostředí může chtít studovat biotechnologie. Tato oblast může vést k uplatnění v molekulární biologii, lékařskému výzkumu, biochemie, regulační záležitosti, udržitelné zemědělství a biodefense.

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Doktorské studium Biotechnologie v Botswana - Palapye - Veškeré informace o doktorském studiu Biotechnologie v Botswana - Palapye Ušetřete čas a kontaktujte školu v Botswana - Palapye zde!

1 Výsledky v Biotechnologie, Palapye Filter

PhD Biologie

Botswana International University Of Science And Technology
Kampus Září 2019 Botswana Palapye

Výzkum PhD Thesis v biologii