Filter
PhD
Itálie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Biotechnologie v Itálie - Zde naleznete doktorské studium Biotechnologie v Itálie

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Biotechnologie je náročná oblast, která spojuje vědu a strojírenských konceptů. Studenti, kteří sledují tuto naučnou stezku bude pravděpodobně získají znalosti v oboru mikrobiologie, chemie, genetiky, buněčné biologie, bioetiky, genové klonování, Bioinstrumentation, bioinformatiky, genomiky a biometrie.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Doktorské studium Biotechnologie v Itálie - Veškeré informace o doktorském studiu Biotechnologie v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Biotechnologie, Itálie

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Free University of Bozen-Bolzano

Účel této mezinárodní Ph.D. Cílem programu je vyškolit novou generaci celosvětově uznávaných výzkumných pracovníků, aby aplikovali přístupy inženýrství a biotechnologie n ... [+]

Účel této mezinárodní Ph.D. Cílem programu je vyškolit novou generaci celosvětově uznávaných výzkumných pracovníků, aby aplikovali přístupy inženýrství a biotechnologie na zpracování potravin tím, že jim poskytnou příležitosti k přenosu a výměně znalostí s národními a mezinárodními výzkumnými středisky a průmysly.

Popis předmětu

Tříletý program se zaměřuje především na výzkum týkající se výroby, nastavení a řízení primárních potravin, jakož i validace potravinářských procesů a uplatňování omických postupů pro úpravu a charakterizaci potravinářských a potravinářských výrobků se zvláštním důrazem. na fermentovaných potravinách. Hlavní rysy Ph.D. jsou interdisciplinárním vědeckým přístupem a účastí mezinárodně uznávaných vědců na vědeckém výboru.... [-]

Itálie Bolzano
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině