Filter
PhD
Spojené království Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Biotechnologie v Spojené království - Zde naleznete doktorské studium Biotechnologie v Spojené království

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Akademické oblasti biotechnologie se týká využívání biologických procesů ve vývoji produktů a nástrojů, které pomáhají zlepšit svět. Studentům rozvíjet znalosti v oblasti bioinformatiky, molekulární biologie, biotechnologie a biochemie.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Doktorské studium Biotechnologie v Spojené království - Veškeré informace o doktorském studiu Biotechnologie v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc

1 Výsledky v Biotechnologie, Spojené království

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc
Queen's University Belfast

Výzkumné Strategie ... [+]

Výzkumné Strategie

[-]
Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině