Filter
PhD
Spojené království Northern Ireland Belfast Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Biotechnologie v Spojené království - Belfast - Zde naleznete doktorské studium Biotechnologie v Spojené království - Belfast

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Biotechnologie je náročná oblast, která spojuje vědu a strojírenských konceptů. Studenti, kteří sledují tuto naučnou stezku bude pravděpodobně získají znalosti v oboru mikrobiologie, chemie, genetiky, buněčné biologie, bioetiky, genové klonování, Bioinstrumentation, bioinformatiky, genomiky a biometrie.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Severní Irsko (Ulster také často nazýván), není velký v oblasti, ale to má 30% populace ostrova. Tam jsou dvě hlavní univerzity, jeden se nachází v Belfastu a další v Derry a Jordanstown.

Doktorské studium Biotechnologie v Spojené království - Belfast - Veškeré informace o doktorském studiu Biotechnologie v Spojené království - Belfast Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Belfast zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc

1 Výsledky v Biotechnologie, Belfast

Tituly
Místo
Spojené království
Northern Ireland
Belfast
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc
Queen's University Belfast

Výzkumné Strategie ... [+]

Výzkumné Strategie

[-]
Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině