Filter
PhD
Spojené království Northern Ireland Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Spojené království - Northern Ireland - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Spojené království - Northern Ireland

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Ve světě uznávaná doktorský kurz, PhD v oboru biotechnologie, je k dispozici z celého světa, a příležitosti jsou k dispozici po celém světě. To trvá asi 36 až 48 měsíc dokončit. Pro registraci, budete potřebovat první třídy nebo druhé horní diplom v příbuzném oboru biologie.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované doktorské studium Biotechnologie v Spojené království - Northern Ireland - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biotechnologie v Spojené království - Northern Ireland Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Northern Ireland zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc

1 Výsledky v Biotechnologie, Northern Ireland

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc
Queen's University Belfast

Výzkumné Strategie ... [+]

Výzkumné Strategie

[-]
Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině