Filter
PhD
Mexiko Sonora Hermosillo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Biověda v Mexiko - Hermosillo - Zde naleznete doktorské studium Biověda v Mexiko - Hermosillo

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Kapitál a hlavním hospodářským centrem státu a regionu, Hermosilio je 16. největší město Mexika. Podnebí je příznivé pro cestovní ruch. Centrální Univerzita je pojmenována jako Univeristě Hermosillo a má několik výzkumných oddělení pracující v příslušných oblastech.

Doktorské studium Biověda v Mexiko - Hermosillo - Veškeré informace o doktorském studiu Biověda v Mexiko - Hermosillo Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko - Hermosillo zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Biověda, Hermosillo

Tituly
Místo
Mexiko
Sonora
Hermosillo
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Universidad de Sonora

Obecný cíl: vyškolit výzkumné pracovníky na vysoké úrovni, aby prováděli vědecký a technologický výzkum nezávisle, se širokou schopností přispívat k základnímu a použitel ... [+]

Doktorske studium Biověda v Mexiko - Hermosillo.

Název programu: Doktor v oboru Biosciences Klíč DGP: 121699 Normální doba pro absolvování: 8 semestrů Kredity: 200 Udělen titul Doctor in Biosciences Areál, kde se nabízí: Hermosillo

Popis programuObecný cíl

Vychovávat výzkumné pracovníky na vysoké úrovni, aby mohli samostatně provádět vědecký a technologický výzkum, s velkou kapacitou přispět k základnímu a použitelnému výzkumu, který vytváří znalosti hranic v oblasti biologických věd a přírodních zdrojů.

Specifické cíleVzdělávat výzkumné pracovníky vysoké akademické úrovně, provádět výzkum nezávisle na sobě, vytvářet znalosti v oblastech biologických věd a přírodních zdrojů se schopností vyškolit lidské zdroje na vysoké úrovni.Vzdělávat profesory-výzkumné pracovníky schopné přenášet vědecké a / nebo technologické znalosti, které vyvíjejí multidisciplinární interdisciplinární programy vědeckého a aplikovaného výzkumu.Školit personál, aby posílil rozvoj biotechnologií v produktivních činnostech státu a země.Jaké budou vaše kompetence, když dokončíte program?profil absolventa... [-]
Mexiko Hermosillo
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině