PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biověda v Mexiko - Sonora - Zde naleznete doktorské studium Biověda v Mexiko - Sonora

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Doktorské studium Biověda v Mexiko - Sonora - Veškeré informace o doktorském studiu Biověda v Mexiko - Sonora Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko - Sonora zde!

1 Výsledky v Biověda, Sonora Filter

Doktorát z Biosciences

Universidad de Sonora
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Mexiko Hermosillo

Obecný cíl: vyškolit výzkumné pracovníky na vysoké úrovni, aby prováděli vědecký a technologický výzkum nezávisle, se širokou schopností přispívat k základnímu a použitelnému výzkumu, který vytváří znalosti hranic v oblasti biologických věd a přírodních zdrojů.