PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biověda v Saúdská Arábie - Thuwal - Zde naleznete doktorské studium Biověda v Saúdská Arábie - Thuwal

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Saúdská Arábie je jedním ze dvou uvedených zemí za jejich královských rodin, spolu s Jordánským hášimovským královstvím. Existuje poměrně málo pracovních příležitostí pro krajany v Saúdské Arábii. To 's Doporučuje se naučit číst Arabic, základní tajweed, a některé základní řečové dovednosti než jste přišel.

Doktorské studium Biověda v Saúdská Arábie - Thuwal - Veškeré informace o doktorském studiu Biověda v Saúdská Arábie - Thuwal Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie - Thuwal zde!

1 Výsledky v Biověda, Thuwal Filter

Ph.D. v Bioscience

King Abdullah University of Science and Technology
Kampus Denní studium 30 - 42 měsíce Přihlašování započato Saúdská Arábie Thuwal

Program Bioscience hraje klíčovou roli při řešení mnoha globálních problémů, s nimiž se KAUST věnuje, s obecným důrazem na to, co nazýváme adaptivní biologií nebo studiem mechanismů, které umožňují organismům přizpůsobit se jejich prostředí. Jedinečná poloha KAUST na břehu Rudého moře umožňuje komplexní průzkum biodiverzity tohoto jedinečného ekosystému a možných biotechnologických aplikací.