PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Botanika v Saúdská Arábie - Thuwal - Zde naleznete doktorské studium Botanika v Saúdská Arábie - Thuwal

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

MSc v oboru Plant Sciences vám představí a molekulární systémové biologie rostlin, molekulární mechanismy účinku rostlinných hormonů a reakce na abiotickým stresem. MSc v Plant věd zahrnuje i kořen a nadzemní architektury, výživa rostlin, květinové, systémovou signalizační, sekundární metabolismus rostlin, léčivé rostliny atd.

Saúdská Arábie, oficiálně známý jako království Saúdské Arábie, je největší arabský stát v západní Asii rozlohy a druhá největší v arabském světě. Saúdská Arábie je podáváno národní letecká společnost Saudi Arabian Airlines, často odkazoval se na podle jeho arabského jména Saúdskou.

Doktorské studium Botanika v Saúdská Arábie - Thuwal - Veškeré informace o doktorském studiu Botanika v Saúdská Arábie - Thuwal Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie - Thuwal zde!

1 Výsledky v Botanika, Thuwal Filter

Ph.D. v rostlinné vědě

King Abdullah University of Science and Technology
Kampus Denní studium 30 - 42 měsíce Přihlašování započato Saúdská Arábie Thuwal

Cílem programu Plant Science je vyvinout důkladné pochopení růstu a funkce rostlin v náročných podmínkách prostředí, jako jsou ty, které se nacházejí v Saúdské Arábii. Základní biologie rostlin je studována na různých úrovních (např. Genomová, proteomická, metabolomická) a jsou zkoumány interakce rostlin s jejich prostředím, a to jak abiotické (teplo, sůl a sucho), tak biotické (patogeny a symbionty). Aplikace těchto znalostí umožní rozvoj rostlin se zvýšenou tolerancí vůči environmentálnímu namáhání a pomůže vytvořit udržitelné zemědělské systémy ve vyprahlých oblastech světa.