PHDSTUDIES

Doktorské studium Botanika v Saúdská Arábie - Zde naleznete doktorské studium Botanika v Saúdská Arábie

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Rostlinné vědy či botanika je studium rostlin, včetně jejich anatomie, fyziologie, ekologie, identifikace a možnosti využití. Jedná se o jednu z nejstarších oborů biologie a umožňuje studentům, aby zahájila kariéru v oblasti výzkumu, zemědělství, či péče o životní prostředí.

Saúdská Arábie, oficiálně známý jako království Saúdské Arábie, je největší arabský stát v západní Asii rozlohy a druhá největší v arabském světě. Saúdská Arábie je podáváno národní letecká společnost Saudi Arabian Airlines, často odkazoval se na podle jeho arabského jména Saúdskou.

Doktorské studium Botanika v Saúdská Arábie - Veškeré informace o doktorském studiu Botanika v Saúdská Arábie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie zde!

1 Výsledky v Botanika, Saúdská Arábie Filter

Ph.D. v rostlinné vědě

King Abdullah University of Science and Technology
PhD
<
Denní studium
<
30 měsíce
Angličtina
Kampus

Cílem programu Plant Science je vyvinout důkladné pochopení růstu a funkce rostlin v náročných podmínkách prostředí, jako jsou ty, které se nacházejí v Saúdské Arábii. Základn ...

Čtěte více