PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Analýza dat - Zde naleznete doktorské studium Analýza dat

Učenci, kteří chtějí pokračovat ve vzdělání po magisterském studiu, se mohou rozhodnout, že budou pokračovat v filosofii doktora. Na většině vysokých škol je doktorát nejvyšším akademickým oceněním, který může být dokončen a může trvat tři roky nebo déle.

Co je to PhD v Business Analytics? Podniková analýza je studiem výkonnosti minulých obchodů, aby získala perspektivu a vhled do budoucího podnikového plánování. Kurzy se mohou zaměřit na výzkumné techniky a rozsáhlou interpretaci dat, která pomohou připravit účastníky na analýzu obchodních modelů a organizací. Přesné kurzy zahrnuté v tomto typu programu mohou zahrnovat analýzu dodavatelského řetězce, datové struktury, modelování strukturních rovnic, inženýrství zdravotnických systémů a mnohočetnou statistickou analýzu. Mnohé univerzity zahrnují dizertace, přednášky a diskuse do doktorského studijního programu.

Toto vzdělávání založené na výzkumu dává účastníkům příležitost zdokonalit své kritické myšlení, výzkum a dovednosti sebeovládání. Nejen, že tyto schopnosti vytvářejí základ pro úspěšný profesionální život, ale mohou také pomoci absolventům podnikat inteligentní podnikání a finanční pohyby v osobním životě.

Náklady na doktorský program mohou záviset na škole, době trvání programu, kurzech a metodách výuky. Protože existuje tolik proměnných, může být výuka zcela odlišná. Žadatelé, kteří chtějí odhadnout, by se měli obrátit na univerzity.

Jaký typ kariéry může vést PhD v Business Analytics? Existují určité proměnné, které mohou ovlivnit možnosti kariéry, například jiné vzdělávání a bývalé zaměstnání studentů. Někteří absolventi se mohou stát manažery dodavatelského řetězce, manažerských analytiků, výzkumných analytiků, vědců v oblasti dat, vedoucích výrobních operací, projektových specialistů, analytiků výzkumu trhu, profesorů, výzkumníků a specialistů na analýzu velkých dat.

Kde můžete získat doktorát v Business Analytics? Mnoho škol po celém světě má on-line a on-campus programy. Chcete-li požádat o další informace nebo se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Analýza dat Filter

PhD in Economics, Networks a Business Analytics

IMT School for Advanced Studies Lucca
Kampus Denní studium 3 - 4 roky Říjen 2019 Itálie Lucca

Ekonomika, sítě a podniková analýza je jednou ze čtyř nabízených tras specifických pro danou oblast a je v rámci doktorského studia "Systems Science".