PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Business Economics v Česká republika - Zde naleznete doktorské studium Business Economics v Česká republika

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Česká republika, je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Země je ohraničená Německem na západě, Rakouskem na jihu Slovenska, na východě as Polskem na severu. Jeho hlavním a zároveň největším městem s 1,3 milionu obyvatel, je Praha.

Doktorské studium Business Economics v Česká republika - Veškeré informace o doktorském studiu Business Economics v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

2 Výsledky v Business Economics, Česká republika Filter

Ph.D. v ekonomice a řízení

Technical University of Liberec
Kampus Denní studium Kombinované 4 let Září 2019 Česká republika Liberec + 1 více

Tento program vybaví studenty odbornými znalostmi v oblasti správy a řízení podniků, které se zaměřují na chování a řízení podniků v globálním prostředí z hlediska inovací a nových nástrojů podnikových financí.

PhD Podniková ekonomika a management (angličtina)

University of Economics Prague - Faculty of Business Administration
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 3 let Září 2019 Česká republika Prague + 2 více

V oboru Podniková ekonomika a management jsou výzkumné aktivity doktorandů zaměřeny na taková témata, jako jsou nové teorie ekonomické organizace;