PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní podnikání v Chile - Providencia - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Chile - Providencia

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Chile, oficiálně Republika Chile, je jihoamerická země zabírá dlouhý, úzký pás země mezi Andách na východě a Tichým oceánem na západě.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Chile - Providencia - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Chile - Providencia Ušetřete čas a kontaktujte školu v Chile - Providencia zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Providencia Filter

PhD z University of Lleida obchodní administrativy a právních

IEDE Business School Chile
Kampus Denní studium Únor 2020 Chile Providencia

Tento program se snaží přispět k rozvoji a prohloubení znalostí a dovedností chilských studentů, kteří dostávají uznání stupně, platí Evropský prostor vysokoškolského vzdělávání automaticky připojí ve 47 zemích.