PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní podnikání v Švédsko - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Švédsko

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Švédsko (Sverige) je největší ze skandinávských zemí, s populací asi 9,5 milionu. To hraničí s Finskem a Norskem a je připojen do Dánska přes most Öresund (Öresundsbron). Švédsko má silnou tradici, že jsou otevřené, přesto diskrétní země.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Švédsko - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Švédsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Švédsko zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Švédsko Filter

PhD in Business Administration

Stockholm School of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2020 Švédsko Stockholm

Ph.D. Program v oboru Business Administration na Stockholm School of Economics (SSE) připravuje naše absolventy, aby byli úspěšnými výzkumníky nebo pokročili ve své zvolené kariéře. Doktorský program podporuje úzkou interakci mezi studenty a fakultou a každý doktorand patří do výzkumné skupiny specializující se na určitou oblast výzkumu. Členové fakulty SSE působí v oblasti podnikové správy a vynikajícími učiteli, kteří se věnují aktuálnímu vědeckému výzkumu a publikaci.