PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní podnikání v Švýcarsko - Effretikon - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Švýcarsko - Effretikon

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

PhD titul je na nejvyšší úrovni mohou studenti získat v jakémkoli oboru. Přísné a intenzivní, PhD programy jsou k dispozici pouze pro studenty, kteří absolvovali hlavní 's studijního programu, aplikované na konkrétní doktorského studijního předmětu a byl přijat správci dohlíží programu PhD.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Švýcarsko - Effretikon - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Švýcarsko - Effretikon Ušetřete čas a kontaktujte školu v Švýcarsko - Effretikon zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Effretikon Filter

Ph.D. Doktorský program

Alfred Nobel Open Business School
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 6 semestry Přihlašování započato Švýcarsko Effretikon

Zahajujeme náš nový doktorský kurz (Ph.D.) od termínu pro registraci 29. března 2019. Alfred Nobel Open Business School Švýcarsko vede doktorský kurz, který zahrnuje 6 semestrů v úzké spolupráci s polskými státními univerzitami. Jazyky učení a obhajoby disertační práce jsou angličtina a němčina a kurz zahrnuje ANOBS seminář v Polsku a 1 seminář během každého semestru, který pořádá ANOBS ve Vídni. Celkové náklady na 6 semestrálních doktorských kurzů, hodnocení a absolvování tvoří 37 000 eur, z čehož prvních 30 uchazečů obdrží ANOBS 20%.

Online: Doktor obchodní správy

Alfred Nobel Open Business School
Kombinace studia online a v kampusu 6 semestry Přihlašování započato Švýcarsko Effretikon

Náš nový kurz začínáme na doktorandské úrovni od termínu registrace 31. července 2019. Kurz doktorského studia Business Administration (DBA) je veden v úzkém partnerství s University of Gloucestershire a umožňuje účastníkům získat vyšší pozice ve vedení firem. , nebo vybudovat nového dopravce. Naše doktorát v oboru Business Administration je výzkumný stupeň se zaměřením na individuální učení. Účastníci nemusejí dlouho chodit do práce: v Anglii se usadili 4 třídenní vyučovací moduly a další se vyučují prostřednictvím webinárů. Žadatelé by měli mít magisterský titul nebo ekvivalent v oboru, který je relevantní pro navrhované výzkumné téma, minimálně dvouleté pracovní zkušenosti a pokročilé znalosti angličtiny.