Filter
PhD
Finsko Vaasa Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Obchodní podnikání v Finsko - Vaasa - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Finsko - Vaasa

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Lidé, kteří vydělávají doktorát v podnikání, ekonomie a správy obvykle jít učit na vysokých školách nebo provést statistický výzkum pro velké organizace. Navíc každý, kdo s PhD, má právo být řešena jako "Dr. "

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

Vaasa město spočívá v západním pobřeží Finska. Město má přes 60.000 obyvatel a většina z nich pracuje v městských průmyslových odvětví. Vaasa Město má tři hlavní univerzity.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Finsko - Vaasa - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Finsko - Vaasa Ušetřete čas a kontaktujte školu v Finsko - Vaasa zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Vaasa

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of Vaasa

Doktorský program v obchodních studiích produkuje doktorské vědy v oboru obchodní správy nebo ekonomiky pro náročné odborné a řídící role. University of Vaasa je jednou z ... [+]

Doktorský program v obchodních studiích zkoumá důkladně klíčovou výzkumnou otázku, vývoj a společenský význam disciplíny. Doktorský program připravuje studenty na nezávislou výzkumnou práci na vysoké úrovni. Studium v ​​doktorském programu se skládá ze všeobecných studií a metod, primárních předmětů, volitelných studií a doktorské práce. Očekává se, že studenti budou absolvovat program jako doktoři vědy v oblasti obchodních studií za čtyři roky.

Na Fakultě obchodních studií působí devět výzkumných skupin. Studenti, kteří provádějí doktorský program v oblasti obchodních studií, jsou spojeni s prací výzkumných skupin, která umožňují zajímavější výzkumná témata, školení skupinové práce a intenzivnější a různorodější program dohledu. Doktorský program úzce spolupracuje s národními absolventskými školami (KATAJA, KAVA a OMY). Spolupráce umožňuje doktorským studentům účastnit se akcí pořádaných vysokoškolskými školami a organizovat národní a mezinárodní kurzy a semináře. Doktorandi mohou také využít kontaktních sítí jiných výzkumných skupin v podobě firemní spolupráce. Doktorské studium v ​​oblasti podnikání obvykle zahrnuje také výměnné období s partnerskou univerzitou v zahraničí.... [-]

Finsko Vaasa
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině