PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní podnikání v Itálie - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Itálie

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Obchodní studie poskytují prazákladní vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pracovat v nějaké funkci podnikání. K dispozici na univerzitách a obchodních školách po celém světě, se studenti naučí základy pro obchodníky, jako jsou finance a řízení. 

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Itálie - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

4 Výsledky v Obchodní podnikání, Itálie Filter

PhD in Economics, Networks a Business Analytics

IMT School for Advanced Studies Lucca
PhD
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Ekonomika, sítě a podniková analýza je jednou ze čtyř nabízených tras specifických pro danou oblast a je v rámci doktorského studia "Systems Science".

Čtěte více

Doktor filozofie (PhD) v oboru Business Administration

Selinus University of Science and Literature
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Italština
Online forma

Ph.D. by Research on Distance Learning je ideální pro lidi zapojené do světa práce, kteří nemohou navštěvovat tradiční univerzitu. Selinus University je soukromá a akreditovan ...

Čtěte více

Mezinárodní Ph.D. v managementu - inovace, udržitelnost a zdravotnictví

Scuola Superiore Sant'Anna
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Mezinárodní Ph.D. V řízení se dělí do dvou různých osnov: "Inovace, udržitelnost a zdravotnictví" a "Změna a složitost správy".

Čtěte více

PhD v oboru práva a podnikání

LUISS - Libera Università Internazionale degli Studi Sociali Guido Carli
PhD
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Italština
Angličtina
Kampus

DR č. 234 ze dne 19. prosince 2018 byla vyhlášena výzva k porovnávacímu hodnocení pro přijetí do předmětu XXXV cyklu PhD předmětů pro podávání přihlášek do právního a obchodní ...

Čtěte více