PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní podnikání v Izrael - Ari'el - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Izrael - Ari'el

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

PhD titul je na nejvyšší úrovni mohou studenti získat v jakémkoli oboru. Přísné a intenzivní, PhD programy jsou k dispozici pouze pro studenty, kteří absolvovali hlavní 's studijního programu, aplikované na konkrétní doktorského studijního předmětu a byl přijat správci dohlíží programu PhD.

Oficiálně známý jako Státu Izrael, země mluví buď hebrejsky nebo arabsky jazyky. Úrovní vzdělání v zemi se dělí na primární, sekundární a terciární. V zemi je několik univerzit pro odborné vzdělávání.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Izrael - Ari'el - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Izrael - Ari'el Ušetřete čas a kontaktujte školu v Izrael - Ari'el zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Ari'el Filter

Ph.D. v Business Administration

Ariel University
Kampus Denní studium Říjen 2019 Izrael Ari'el

Připojte se k doktorátům z Izraele a mnoha dalším zemím po celém světě a rozvíjejte a rozšiřujte své obzory. Vezměte svůj výzkum na další úroveň a podpořte své akademické zájmy a zkušenosti ve vyspělých laboratořích pod vedením výzkumných pracovníků světové úrovně s ověřeným výzkumem v prostředí multidisciplinární mezinárodní výzkumné spolupráce.