PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní podnikání v Izrael - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Izrael

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Obchodní studie poskytují prazákladní vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pracovat v nějaké funkci podnikání. K dispozici na univerzitách a obchodních školách po celém světě, se studenti naučí základy pro obchodníky, jako jsou finance a řízení. 

Izrael, oficiálně Stát Izrael, je parlamentní demokracie na Blízkém východě, na jiho-východním pobřeží Středozemního moře. Izrael 's finanční centrum Tel Aviv, Jeruzalém, když je země ' s nejvíce zalidněné město při obsazení východního Jeruzaléma je v ceně.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Izrael - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Izrael. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Izrael zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Izrael Filter

Ph.D. v Business Administration

Ariel University
Kampus Denní studium Říjen 2019 Izrael Ari'el

Připojte se k doktorátům z Izraele a mnoha dalším zemím po celém světě a rozvíjejte a rozšiřujte své obzory. Vezměte svůj výzkum na další úroveň a podpořte své akademické zájmy a zkušenosti ve vyspělých laboratořích pod vedením výzkumných pracovníků světové úrovně s ověřeným výzkumem v prostředí multidisciplinární mezinárodní výzkumné spolupráce.