Filter
PhD
Jihoafrická republika Alice Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Alice - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Alice

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Alice - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Alice Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Alice zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Alice

Tituly
Místo
Jihoafrická republika
Alice
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of Fort Hare

Stupeň PhD v oboru ekonomie studijní program umožňuje kandidáty vybrat výzkumné téma z libovolné oblasti specializace v oboru ekonomie, jako jsou obecné ekonomie, ekonomi ... [+]

Stupeň PhD v oboru ekonomie studijní program umožňuje kandidáty vybrat výzkumné téma z libovolné oblasti specializace v oboru ekonomie, jako jsou obecné ekonomie, ekonomiky dopravy a finančních trhů.

[-]
Jihoafrická republika Alice
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině