PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní podnikání v Keňa - Nairobi - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Keňa - Nairobi

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Keňa, oficiálně Keňská republika je suverénní stát ve východní Africe. Hlavním a největším městem je Nairobi.

Nairobi je hlavním městem Keni. Toto město je známé pro své dobré vzdělávacích institucí a jejich diverzifikovaných studijních programů. Některé z nich jsou University of Nairobi, Kenyatta University, University Daystar a africké Nazaretský University.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Keňa - Nairobi - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Keňa - Nairobi Ušetřete čas a kontaktujte školu v Keňa - Nairobi zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Nairobi Filter

PhD v oboru Business Administration

Unicaf University (ZM)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Kypr Larnaca Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Cyprus Online + 28 více

Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supervizorů, který dává originální příspěvek k poznatkům napsaným v publikační dizertační práci.