PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní podnikání v Mauricius - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Mauricius

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Mauricius je ostrovní stát, bude to africký národ nabídnout ten nejvhodnější okamžik, jak studovat na univerzitě. Pláže na ostrově Mauritius a pobřežní života země je prostě úchvatný. Budete žít relaxační život a mnoho úspěchů při studiu v jedné univerzitě Mauricius, nebo že technologie.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Mauricius - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Mauricius. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mauricius zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Mauricius Filter

PhD v oboru Business Administration

Unicaf University (ZM)
Kypr, Larnaca + 27 Více
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma
Online forma

Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supe ...

Čtěte více