PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní podnikání v Portugalsko - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Portugalsko

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Portugalsko - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Portugalsko Filter

Doktorské studium v ​​oboru podnikání a managementu

University of Porto School of Economics and Management
PhD
Led 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
03 Úno 2020
Angličtina
Kampus

School of Economics and Management, University of Porto, je vedoucí škola v oboru ekonomie a managementu v Portugalsku s dlouholetou zkušeností ve výuce a výzkumu v těchto obo ...

Čtěte více