Filter
PhD
Rakousko Innsbruck Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Obchodní podnikání v Rakousko - Innsbruck - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Rakousko - Innsbruck

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Rakousko, oficiálně Republika Rakousko je spolková republika a vnitrozemský stát zhruba 8,47 milionu lidí ve střední Evropě.

Innsbruck je domovem pro některé z nejstarších vzdělávacích zařízení v Rakousku. Některé univerzity jsou umístěny v tomto městě, se nejvíce známé bytí univerzitě v Innsbrucku a MCI Management Centre Innsbruck.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Rakousko - Innsbruck - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Rakousko - Innsbruck Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rakousko - Innsbruck zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Innsbruck

Management Center Innsbruck

Výkonný doktorský program v managementu, který společně nabízejí Univerzita Antwerpy, manažerská škola v Antverpách a Management Center Innsbruck MCI Management Center In ... [+]

Krátké fakty

Akademický titul: PhD v řízení nebo PhD v sociálních vědách

Doba trvání: 4 roky; částečný úvazek

Prerekvizity: Přijímací řízení k programu Executive PhD vyžaduje MBA, magisterský titul nebo ekvivalent, minimálně 10 let odpovídající pracovní zkušenosti a úspěšně absolvoval přijímací proces.

Další studijní start: Pád 2017, registrace je otevřená. Po registraci budete kontaktován akademickým ředitelem pro pohovor.

Jazyk: English

Výkonný doktorský program v managementu

Výkonný doktorský program v managementu, který společně nabízejí Univerzita Antwerpy, manažerská škola v Antverpách a Management Center Innsbruck MCI Management Center Innsbruck , je určen pro vedoucí pracovníky a osoby s rozhodovací pravomocí, kteří získají doktorský titul (Dr., PhD nebo DBA) chtít. Urychluje vývoj vlastních odborných znalostí v oblasti výzkumu a uplatnění vědeckých řešení stávajících výzev v průmyslu a firmách. Výkonný doktorský program je intelektuálně náročný, považuje se za nejvyšší vzdělání na nejvyšší akademické úrovni a překlenuje propast mezi tradičním doktorským studiem a praktickým doktorským studiem (DBA).... [-]

Rakousko Innsbruck
Listopad 2019
Angličtina
Kombinované
4 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině