PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní podnikání v Tchaj-wan - Taipei - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Tchaj-wan - Taipei

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Taipei je považován za centrum vzdělávání v celém Tchaj-wanu. To proto, že má více než 20 vysokých škol, že to má. První čtyři nejlepší univerzity v tomto městě jsou National Taiwan University, Národní Chengchi University, National Taiwan Normal University, National Taiwan University of Science and Technology.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Tchaj-wan - Taipei - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Tchaj-wan - Taipei Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan - Taipei zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Taipei Filter

Doktorský program mezinárodních záležitostí a strategických studií

Tamkang University
Kampus Denní studium Září 2019 Tchaj-wan Taipei

Společnost byla založena v roce 1983 a je zaměřena na výzkum v oblasti mezinárodní politiky, mezinárodní bezpečnosti, regionálních záležitostí a strategie.