PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní podnikání v Tchaj-wan - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Tchaj-wan

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Tchaj-wan (tradiční Číňan: 台湾 nebo 台湾, zjednodušená čínština: 台湾 Tai Wan) je národ, který je domovem více než 23 milionů lidí a je jedním z nejhustěji obydlených míst na světě. Nejprestižnější univerzita je National Taiwan University.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Tchaj-wan - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Tchaj-wan. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Tchaj-wan Filter

PhD v oboru Business Administration

Asia University College of Management
PhD
Září 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

PhD programu v oboru Business Administration byla založena v roce 2009 a od té doby přivítala velký příliv zahraničních studentů. Náš program posláním je vzdělávat a připravit ...

Čtěte více

Doktorský program mezinárodních záležitostí a strategických studií

Tamkang University
PhD
Září 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

Společnost byla založena v roce 1983 a je zaměřena na výzkum v oblasti mezinárodní politiky, mezinárodní bezpečnosti, regionálních záležitostí a strategie.

Čtěte více