PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní podnikání v Turecko - Istanbul - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Turecko - Istanbul

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Besiktas se nachází na Bospor, jako jedna z čtvrtí Istanbulu. Má za sebou dlouhou historii, počínaje před byzantských časech, a pokud jde o vzdělání, je kampus univerzity Bahcesehir zde nachází, spolu s Hacettepe University.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Turecko - Istanbul - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Turecko - Istanbul Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko - Istanbul zde!

3 Výsledky v Obchodní podnikání, Istanbul Filter

PhD v oboru Business Administration

Okan University
Kampus Denní studium Září 2019 Turecko Istanbul

Okan University Business Administration doktorát ProgramPoté, co revidovala své programy podle toho, nabízí bohatý výběr koncentrace oblastech s cílem splnit specifické profesní potřeby našich studentů. Naši členové world-class fakulty z různých prostředí zajistit rovnováhu teorie a praxe v provádění učebních osnov.

PhD V Obchodním Vedení

Koc University - Istanbul Turkey
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Istanbul

Hlavním cílem programu Koç PhD je vyškolit studenty, aby se stali vědci z vlivných výzkumů ve svém oboru na špičkových univerzitách po celém světě. Zájemci by měli mít zájem o akademickou pozici na špičkové univerzitě a mít motivaci a schopnost dosáhnout tohoto cíle. Z tohoto důvodu není náš program vhodnou volbou pro lidi, kteří plánují pracovat v průmyslu.

PhD in Business Administration

Istanbul Sehir University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Turecko Istanbul

Cílem našeho postgraduálního programu je pomoci vám budovat a rozvíjet potřebné vedoucí, administrativní a manažerské dovednosti potřebné k tomu, abyste byli úspěšní v globálním obchodním světě. Naše programy jsou budovány s vědomím současných akademických a odborných znalostí jako jedinečných a dynamických programů specifických pro turecký obchodní svět.