PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní podnikání v Turecko - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Turecko

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

PhD titul je na nejvyšší úrovni mohou studenti získat v jakémkoli oboru. Přísné a intenzivní, PhD programy jsou k dispozici pouze pro studenty, kteří absolvovali hlavní 's studijního programu, aplikované na konkrétní doktorského studijního předmětu a byl přijat správci dohlíží programu PhD.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Turecko - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko zde!

7 Výsledky v Obchodní podnikání, Turecko Filter

PhD in Business Administration

Istanbul Sehir University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Turecko Istanbul

The aim of our graduate ​program is to help you build and develop the necessary leadership, administrative, and managerial skills needed in order to be successful in the global business world. Our programs are constructed with the awareness of contemporary academic and professional knowledge as unique and dynamic programs specific to the Turkish business world.

PhD v oboru Business Administration

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Turecko Izmir

Ph.D. Program v oboru Business Administration je zcela přizpůsobitelný, a je otevřen pro manažery, kteří chtějí získat teoretické znalosti v oblasti obchodu nebo země usilující o academicians.Students jsou opatřeny příležitost se specializovat v jednom ze šesti dílčích odvětvích Business Administration. Tyto obory jsou management, marketing, účetnictví, výroba a technologie řízení a řízení logistiky.

PhD v oboru politologie a mezinárodních vztahů

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Turecko Izmir

Program nabízí Doktorandi hlavní kurzy aktuálních otázek v mezinárodních vztazích, komparativní politologie, turecké politickém životě politické teorii a výzkumných metod, stejně jako širokou škálu 30 volitelných předmětů v rámci pěti různých "oblastí specializace": "Mezinárodní vztahy "," Srovnávací politika "," turecké politice "," evropské politiky "a" Politická teorie ".

PhD v oboru Business Administration

Okan University
Kampus Denní studium Září 2019 Turecko Istanbul

Okan University Business Administration doktorát ProgramPoté, co revidovala své programy podle toho, nabízí bohatý výběr koncentrace oblastech s cílem splnit specifické profesní potřeby našich studentů. Naši členové world-class fakulty z různých prostředí zajistit rovnováhu teorie a praxe v provádění učebních osnov.

PhD v oboru Business Administration

Yasar University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Turecko Izmir

Tento program si klade za cíl uspokojit potřeby budoucích obchodních lídrů. To se blíží obchodní administrativy z širokého hlediska, a zahrnuje národní a mezinárodní rozhled. Spojuje teoretické znalosti s projektové práce, a aplikuje výzkum reálných životních situacích. Studenti programu jsou uvedeny každou příležitost stát se dovedný v oblasti kapitálového marketing a finance, mezinárodní obchod, řízení lidských zdrojů, marketingové komunikace, řízení rizik a řízení maloobchodu.

PhD v oboru politologie a mezinárodních vztahů

Koc University - Istanbul Turkey
Kampus Denní studium Září 2019 Turecko Istanbul

Posláním programu PhD v politických a mezinárodních vztahů na univerzitě Koç je vzdělávat světové úrovně akademiky a odborníky veřejné politiky. Cílem je vybavit naše

PhD v oboru Business Administration

Koc University - Istanbul Turkey
Kampus Denní studium 4 - 5 roky Září 2019 Turecko Istanbul

Hlavní důraz Koç PhD Program je vyškolit studenty, aby se stal vlivné výzkumné vědce ve svém oboru na předních univerzitách po celém světě. Zúčastněné studenti by měli toužit akademické pozice na vrcholu vysoké škole, a mají motivaci a schopnost dosáhnout tohoto cíle. Z tohoto důvodu, náš program není vhodnou volbou pro lidi, kteří mají v úmyslu pro práci v průmyslu.