PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené království - Zde naleznete doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené království

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené království - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní podnikání v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

3 Výsledky v Obchodní podnikání, Spojené království Filter

PhD v oboru Business Administration

Unicaf University (ZM)
Kypr, Larnaca + 27 Více
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma
Online forma

Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supe ...

Čtěte více

PhD Business

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Spojené království, Nottingham
PhD
Říjen 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
Angličtina
Campus forma

Doktorát je nejvyspělejší formou postgraduálního studia. Je oceněna úspěšným absolvováním supervizovaného výzkumu, ústní zkoušky a závěrečné práce.

Čtěte více

PhD programů

Kent Business School, University of Kent
Spojené království, Canterbury
PhD
Srpen 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Magisterské programy na Kent Business School jsou řízeny mezinárodním výzkumem a relevantností. Programy jsou vyvíjeny tak, aby rozšiřovaly vaše kariérní vyhlídky a připravova ...

Čtěte více