PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Business, ekonomie, administrativa v Spojené státy americké - Atlanta - Zde naleznete doktorské studium Business, ekonomie, administrativa v Spojené státy americké - Atlanta

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Georgia State University je jedním z nejuznávanějších univerzit v Atlantě. Máte také Emory University, Atlanta Clark University a systému University of Georgia.

Doktorské studium Business, ekonomie, administrativa v Spojené státy americké - Atlanta - Veškeré informace o doktorském studiu Business, ekonomie, administrativa v Spojené státy americké - Atlanta Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Atlanta zde!

1 Výsledky v Business, ekonomie, administrativa, Atlanta Filter

PhD program v oboru podnikání

Goizueta Business School
Kampus Denní studium 5 let Září 2019 Spojené státy americké Atlanta

Věříme, že praktická výzkumná spolupráce mezi studenty a fakultou je kritická ve vzdělávání nových učenců. Prostřednictvím společného výzkumu se naučíte, jak přeměnit abstraktní teoretické otázky na realizovatelné projekty, které lze publikovat ve významných časopisech.