PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Business v Finsko - Vaasa - Zde naleznete doktorské studium Business v Finsko - Vaasa

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Vaasa město spočívá v západním pobřeží Finska. Město má přes 60.000 obyvatel a většina z nich pracuje v městských průmyslových odvětví. Vaasa Město má tři hlavní univerzity.

Doktorské studium Business v Finsko - Vaasa - Veškeré informace o doktorském studiu Business v Finsko - Vaasa Ušetřete čas a kontaktujte školu v Finsko - Vaasa zde!

1 Výsledky v Business, Vaasa Filter

Doktorský program v obchodních studiích

University of Vaasa
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Finsko Vaasa

Doktorský program v obchodních studiích produkuje doktorské vědy v oboru obchodní správy nebo ekonomiky pro náročné odborné a řídící role. University of Vaasa je jednou z nejstarších fínských institucí v oblasti obchodních studií a univerzitní Fakulta podnikatelských studií má dlouholetou tradici mezinárodního vysokoškolského vzdělání.