Filter
PhD
Hongkong Tuen Mun Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Business v Hongkong - Tuen Mun - Zde naleznete doktorské studium Business v Hongkong - Tuen Mun

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Doktorské studium Business v Hongkong - Tuen Mun - Veškeré informace o doktorském studiu Business v Hongkong - Tuen Mun Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hongkong - Tuen Mun zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Business, Tuen Mun

Tituly
Místo
Hongkong
Tuen Mun
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Lingnan University

Lingnan exceluje nejen ve výuce, ale také ve výzkumu. Podle posledního Výzkumného cvičení prováděného Výborem pro granty univerzit v ... [+]

PhD v oboru podnikání

Normální doba trvání: 3 nebo 4 roky (na plný úvazek)

Místo: Hongkong

Fakulta podnikatelská

Katedra účetnictví Úsek účetnictví v Lingnanu v posledních šesti letech zaujímá za posledních šest let 21. místo celosvětového výzkumu v oblasti daní podle komplexního průzkumu Univerzity Brigham Young ("Accountancy Rankings for Universities 2014") a je lídrem v oblasti daňového výzkumu v Hongkongu. Oddělení zveřejnilo daňový výzkum v nejvyšších akademických časopisech, včetně The Accounting Review; Věstník účetnictví a ekonomiky; a časopis American Taxation Association. Oddělení také hodlá hodně kontrolovat výzkum podle stejné studie a publikoval auditorský výzkum ve významných časopisech, jako je Journal of Accounting and Economics; Současný účetní výzkum; Přehled účetních studií; Účetnictví, organizace a společnost; Audit: věstník praxe a teorie; a časopis Journal of International Accounting Research. Účetní fakulta má také zájem o firemní zpřístupnění, přenos informací o dodavatelském řetězci a obchodní konektivitu, správu a etické výzkumy. Náš výzkum přispívá k účetní teorii a praxi, která nabízí významné poznatky pro účetní profese na pevnině a Hong Kongu.... [-]

Hongkong Tuen Mun
Září 2019
Angličtina
Denní studium
30 - 72 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině