PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Business v Malajsie - Kuala Lumpur - Zde naleznete doktorské studium Business v Malajsie - Kuala Lumpur

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Na vysokých školách v hlavním městě Malajsie jsou známé pro jejich vztahy s různými zahraničními univerzitami a dobré umístění. To je jak mezinárodní a vyšší vzdělání lepší a levnější. To má některé hodné univerzity takový jako univerzita Malajsie a University of Kuala Lumpur.

Doktorské studium Business v Malajsie - Kuala Lumpur - Veškeré informace o doktorském studiu Business v Malajsie - Kuala Lumpur Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie - Kuala Lumpur zde!

1 Výsledky v Business, Kuala Lumpur Filter

Doktor filozofie v podnikání

IUMW - International University of Malaya-Wales
Kampus Denní studium 3 roky Červen 2019 Malajsie Kuala Lumpur

Výzkum v rámci doktorského studijního programu je důkladným zkoumáním konkrétních výzkumných otázek spojených s manažerskou disciplínou s cílem posílit a přispět k novým poznatkům v této disciplíně.