PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Business v Rakousko - Innsbruck - Zde naleznete doktorské studium Business v Rakousko - Innsbruck

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Rakousko bude vystavovat studenty s různými této země 's "vynikající " kultury. Rakousko je vynikající volbou studium v ​​zahraničí pro studenty se zájmem v německém jazyce.

Innsbruck je domovem pro některé z nejstarších vzdělávacích zařízení v Rakousku. Některé univerzity jsou umístěny v tomto městě, se nejvíce známé bytí univerzitě v Innsbrucku a MCI Management Centre Innsbruck.

Doktorské studium Business v Rakousko - Innsbruck - Veškeré informace o doktorském studiu Business v Rakousko - Innsbruck Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rakousko - Innsbruck zde!

1 Výsledky v Business, Innsbruck Filter

Výkonný doktorský program v managementu

Management Center Innsbruck
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 roky Listopad 2019 Rakousko Innsbruck

Výkonný doktorský program v managementu, který společně nabízejí Univerzita Antwerpy, manažerská škola v Antverpách a Management Center Innsbruck MCI Management Center Innsbruck , je určen pro vedoucí pracovníky a osoby s rozhodovací pravomocí, kteří získají doktorský titul (Dr., PhD nebo DBA) chtít. Urychluje vývoj vlastních odborných znalostí v oblasti výzkumu a uplatnění vědeckých řešení stávajících výzev v průmyslu a firmách.