PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Business v Singapur - Singapore - Zde naleznete doktorské studium Business v Singapur - Singapore

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Singapur, oficiálně Republika Singapur je ostrovní jihovýchodní Asie město-stát u jižního cípu Malajského poloostrova, 137 km severně od rovníku. Řada zahraničních univerzitách, obchodních školách a specializovaných ústavů byly také nastavit své asijské školní areály v Singapuru. Singapur je jedním z nejbezpečnějších hlavních měst ve světě prakticky každé opatření.

Doktorské studium Business v Singapur - Singapore - Veškeré informace o doktorském studiu Business v Singapur - Singapore Ušetřete čas a kontaktujte školu v Singapur - Singapore zde!

1 Výsledky v Business, Singapore Filter

PhD v podnikání

Singapore Management University
Kampus Denní studium 4 - 5 roky Kontaktuj školu Singapur Singapore

Singapur Vedení univerzity (SMU) PhD v oboru Business programu vyvíjí výjimečné učence, kteří mají hluboké porozumění problémům, kterým čelí obchodní svět a kteří jsou schopni provádět špičkový nezávislý výzkum v specializací včetně financí, marketingu, řízení provozu, Organizační chování & lidských zdrojů a Strategický management a organizace.