PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Business v Spojené státy americké - Atlanta - Zde naleznete doktorské studium Business v Spojené státy americké - Atlanta

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Georgia State University je jedním z nejuznávanějších univerzit v Atlantě. Máte také Emory University, Atlanta Clark University a systému University of Georgia.

Doktorské studium Business v Spojené státy americké - Atlanta - Veškeré informace o doktorském studiu Business v Spojené státy americké - Atlanta Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Atlanta zde!

1 Výsledky v Business, Atlanta Filter

PhD program v oboru podnikání

Goizueta Business School
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Atlanta

Věříme, že praktická výzkumná spolupráce mezi studenty a fakultou je kritická ve vzdělávání nových učenců. Prostřednictvím společného výzkumu se naučíte, jak přeměnit abstraktní teoretické otázky na realizovatelné projekty, které lze publikovat ve významných časopisech.