PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Business v Spojené státy americké - Georgia - Zde naleznete doktorské studium Business v Spojené státy americké - Georgia

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Doktorské studium Business v Spojené státy americké - Georgia - Veškeré informace o doktorském studiu Business v Spojené státy americké - Georgia Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Georgia zde!

1 Výsledky v Business, Georgia Filter

PhD program v oboru podnikání

Goizueta Business School
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Atlanta

Věříme, že praktická výzkumná spolupráce mezi studenty a fakultou je kritická ve vzdělávání nových učenců. Prostřednictvím společného výzkumu se naučíte, jak přeměnit abstraktní teoretické otázky na realizovatelné projekty, které lze publikovat ve významných časopisech.