PHDSTUDIES

Doktorské studium Business v Spojené státy americké - Cincinnati - Zde naleznete doktorské studium Business v Spojené státy americké - Cincinnati

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město Cincinnati, Ohio je známý pro své historické architektury, sportovní týmy a Jazz Ohio festival. To má spoustu významných univerzit a vysokých škol k vyzvednutí od.

Doktorské studium Business v Spojené státy americké - Cincinnati - Veškeré informace o doktorském studiu Business v Spojené státy americké - Cincinnati Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Cincinnati zde!

1 Výsledky v Business, Cincinnati Filter

Phd

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati
PhD
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

The University of Cincinnati Lindner College of Business programu PhD je model, učňovského stylu, v němž se naši studenti učí historii a současný stav výzkumu v oblasti jejich ...

Čtěte více