Filter
PhD
Čína Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Chemické inženýrství v Čína - Zde naleznete doktorské studium Chemické inženýrství v Čína

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Ministerstvo školství běží vzdělání v Číně. Vláda často poskytuje částečnou finanční prostředky pro vysokoškolské vzdělávání v technických a veřejných vysokých škol. Čínská vláda rovněž vyvinula Studijní program, který umožňuje tyto studenty s odbornou kvalifikací živit své nadání.

Doktorské studium Chemické inženýrství v Čína - Veškeré informace o doktorském studiu Chemické inženýrství v Čína. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína zde!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Chemické inženýrství, Čína

China University of Petroleum

Chemické inženýrství a technologie je prvotřídní předmět v kategorii strojírenství, který se zaměřuje na studium společné disciplíny chemického, fyzikálního a biochemické ... [+]

Chemické inženýrství a technologie (081700)Úvod do programu

Chemické inženýrství a technologie je prvotřídní předmět v kategorii strojírenství, který se zaměřuje na studium společné disciplíny chemického, fyzikálního a biochemického procesu v chemickém průmyslu i v ostatních průmyslových procesech. Vzhledem k tomu, že předmět chemického inženýrství je předmětem průvodce, který kombinuje teorie s praktickým využitím, se tato hlavní se stala životně důležitým strojírenským oborem národních hospodářských staveb a sociálního rozvoje. Mezitím se vzájemně využívá výhod mezisekčních oblastí, jako je informace, biologie, materiál, výpočetní technika, zdroje, energie, námořní a letecké, chemické inženýrství a technologie úspěšně usnadňuje vývoj nejmodernějších technologií.... [-]

Čína Peking
Září 2020
Angličtina,čínština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině